Červen v ApuTime

Sylvie Pokorná
July 2, 2020
Czech

Poslední předprázdninový měsíc je opět nabušený novinkami. Pojďte se na ně podívat nebo si je vyzkoušejte přímo v aplikaci.

Novinky

Máme za sebou další release aplikace. Něco jsme přidali, něco jsme ubrali. Zkrátka jsme zase vylepšovali, ať to je přehlednější. :) 

Wizard

Připravili jsme pro vás průvodce prvními kroky v aplikaci. Naučíte se přidat členy, vytvořit projekt a vytvořit úkol. Nově registrovaným uživatelům se spustí automaticky. Kdykoliv jej ale můžete spustit znovu z nabídky výuky.

Optimalizace

1. ProjectFormation™

Větší prostor pro vaši mapu! V procesních mapách se navíc můžete pohybovat lépe – posunem po touchpadu nebo kolečkem myši.

2. Záložky projektu

V každém projektu teď přibyly 2 záložky – Přehled a Proces. V přehledu najdete (jako dosud) kompletní informace o projektu. V záložce „Proces“ pak uvidíte celou procesní mapu a jak na sebe úkoly navazují.

3. Úkoly v projektech

Z hlavní nabídky jsme odstranili celou sekci „Všechny úkoly“. Buďte ale bez obav, úkoly jsou stále dostupné z projektů, kam také patří.

Microsoft Outlook

Propojili jsme ApuTime s Microsoft Outlook. Synchronizaci povolte v nastavení. Události, naplánované v Microsoft Outlook, se teď automaticky propíší jako úkol do Gantt.AI™.

Tématické webináře

Uspořádali jsme už 2 inspirativní webináře s firmami SOLARplan a 3ADVOKÁTI. Podívejte se na záznam nebo si přečtete případové studie na webu. Sledujte naše sociální sítě, kde vás o chystaných webinářích pravidelně informujeme.

ApuTime na teambuildingu

Kvůli karanténě a dlouhému odloučení už jsme potřebovali lidský kontakt jako sůl. Vyrazili jsme tedy do Zlatých Hor, užili jsme si pořádnou zábavu a stmelili tým. No, teď zase hurá makat! 


Related Posts