Červenec v ApuTime

Sylvie Pokorná
August 14, 2020
Czech

Prázdniny (pro někoho „okurková sezóna“) jsou v plném proudu. Ať už trávíte svou dovolenou v Česku nebo zahraničí, jako obvykle Vám přinášíme novinky z ApuTime.

Novinky

A zase je jich více než dost! Pojďme se na ně podívat.

1. Výběr data a času

Přepracovali jsme výběr data a času při vytváření nového projektu a nového úkolu. Nyní má výběr kompletně nový vzhled.

2. Post-webhook

Tato funkce slouží k notifikaci o vybraných událostech při pokročilejších integracích. Funguje to tak, že jakmile se dokončí úkol, automaticky se spustí např. CRM program, který klienta o dokončení úkolu informuje SMS zprávou či e-mailem.

3. Spolupráce s Court of Moravia

Po důkladném promyšlení jsme uzavřeli partnerství s Court of Moravia. Nyní spolupracujeme se špičkovými procesními konzultanty. Vaše procesy jsou v těch nejlepších rukách.

4. Webináře

I nadále pořádáme tématické webináře. V srpnu chystáme další webinář, tentokrát s Petrem Pavlitou, odborníkem na strategické řízení. Pro registraci a další informace sledujte náš Facebook. 

Zkuste nové funkce

Případové studie

Zmeškali jste webinář s 3ADVOKÁTI? Nevadí. To nejlepší, jsme pro Vás zahrnuli v článku 8 klíčových výhod digitalizace práva. Přečíst si jej můžete na našem webu společně s dalšími případovkami. 

Pssssst, máme tajemství

Na září chystáme něco zcela nového. Nemůžeme zatím prozradit nic určitého, ale bude to pecka! V průběhu srpna budeme zanechávat indicie, tak nás sledujte na sociálních sítích, ať Vám nic neunikne.

Nový přírůstek do ApuRodiny

No a na závěr pro Vás máme velmi milé oznámení. 9. července se našemu CEO, Martinovi Lonskému, narodila dcera. Máme z toho radost a malé Stephanie přejeme zdravíčko! :)


Related Posts