Podnikům pomůžeme vyřešit krizi, náš ApuTime bude v televizi!

Sylvie Pokorná
April 2, 2020
Czech

Po tvrdé práci a obrovském úsilí se našemu vývoji podařilo vyšperkovat aplikaci, která diametrálně usnadní firmám plánování procesních aktivit. Jakožto startup bylo pro nás nicméně trošku oříšek vymyslet, jak do povědomí široké veřejnosti dostaneme nejen náš produkt, ale především naši značku. Našim hlavním úsilím je pomoci podnikům ulehčit řízení procesů, které bude přinášet výsledky nejen v ziskovosti, ale i v dalších oblastech podnikových činností. Chtěli jsme tedy, aby si nás všimli ti správní lidé (ať už to jsou zákazníci, partneři nebo zaměstnanci), kterým naše aplikace dokáže zlepšit efektivitu práce. 

Naše jméno doposud zaznělo na konferencích různých oborů. Objevili jsme se na PMDays, HRku a naposledy na TechMeetupu v Ostravě. Osobně jste mohli potkat některé za našich usměvavých kolegů, ale do zákulisí ApuTime jste ještě neměli možnost nahlédnout. Spojili jsme se proto s televizí Polar, která nám poskytla možnost objevit se v pořadu Chytrý region, ekonomickém týdeníku pro Moravskoslezský kraj. Spolupráce s televizní stanicí byla pro nás novou výzvou, a proto jsme se neubránili ani lehké nervozitě a zvědavosti - jak vůbec bude natáčení probíhat?

Natáčení se uskutečnilo ve středu 6. listopadu, kdy jsme uvítali televizní štáb v prostorách našich kanceláří. Na kameru jsme ukázali, kde a na čem pracujeme, co chystáme a jak práce u nás vypadá. Reportáž také doplnily rozhovory našeho CEO Martina a procesního konzultanta Michala. Martin byl navíc pozván ještě přímo do studia, kde se mohl blíže rozpovídat například o zrození ApuTime, funkčnosti aplikace, konkurenci.

Nechceme Vám ale vše prozrazovat v článku. Nenechte si proto ujít náš příběh a mrkněte na premiéru pořadu, kterou naladíte již dnes v 17:14 hodin. Pokud Vám unikne premiéra, můžete zastihnout některou z dnešních repríz, a to ve 20:14 nebo 23:14. Další vysílací dny jsou pak pátek (22. 11.) a pondělí (25. 11.) v časech 5:14, 8:14, 11:14, 14:14 nebo případně neděle (24. 11.), ale pouze v pozdějších hodinách 17:14, 20:14, 23:14 hodin. Po odvysílání epizody můžete pořad shlédnout v archivu na stránkách Polaru.

Related Posts