Vydali jsme novou verzi ApuTime. Přečtěte si co je nového.

Sylvie Pokorná
January 14, 2020
Czech

V měsíci listopad obvykle Martin na bílém koni přináší sníh a s ním se pomalu blíží také Vánoční svátky. No, jedno víme... náš Martin byl se svým týmem vývojářů plně zaneprázdněný. Pracoval totiž ve dne v noci na vydání nové verze aplikace, a možná i proto se sníh zatím objevil jen na horách. Kluci pilně pracovali na tom, aby aplikace byla uživatelsky přívětivější a přehlednější. Projektovým manažerům měla nová verze především usnadnit práci a její koordinaci. 

Jaké jsou tedy novinky?

Na první pohled si jistě všimnete zcela nového designu a uspořádání oproti předešlé verzi. Další novinkou je automatické plánování díky kterému si nemusíte lámat hlavu nad tím, který pracovní úkol je potřeba vykonat nejdříve. V neposlední řadě také přibyla funkce Gantt.AI zobrazující časovou osu jednotlivých projektů obsahující informace o tom, kdo na čem pracuje.

Všechny přidané prvky vydané verze Vám chceme vysvětlit detailněji, a proto budeme každé nové funkci věnovat samostatný článek. Sledujte proto náš blog, aby Vám neunikly další podrobnosti.


Related Posts